Polecane
Cena: |
1050,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 050,15 |
zł netto |
Cena: |
1291,69 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 291,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Szyna Zbiorcza Miedziana 50x5Mm Długość 1,75M 037440 LEGRAND
XL3 / XL³ S – szyny zasilające miedziane i aluminioweSzyny miedziane-- Szyny płaskie sztywne z otworami niegwintowanymi-- Przekrój: 50 x 5 mm-- Dopuszczalny prąd: 700 A (IP≤30) / 630 A (IP>30)-- Otwory Ø mm: 10,5-6,5-- Odległość między kolejnymi otworami: 25 mm-- Długość: 1750 mm
Parametry techniczne: Szyna Zbiorcza Miedziana 50x5Mm Długość 1,75M 037440 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Długość | 1750 mm |
| Model | Płaski |
| Model elastyczny | nie |
| Prąd znamionowy In | 630 A |
| Szerokość | 5 mm |
| Wysokość | 50 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Szyna Zbiorcza Miedziana 50x5Mm Długość 1,75M 037440 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135