Szyna łączeniowa widełkowa 1P 100A 16mm2 (2 mod.) IZ16/1F/2/ETITEC 002921081 ETI
Szyna łączeniowa widełkowa 1P 100A 16mm2 (2 mod.) IZ16/1F/2/ETITEC 002921081 ETI (002921081)
Cena:
6,06
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
6,06
Nasz stan magazynowy
0 SZT
10 dni
Stan magazynowy producenta
71 SZT
Do ulubionych
Opis produktu: Szyna łączeniowa widełkowa 1P 100A 16mm2 (2 mod.) IZ16/1F/2/ETITEC 002921081 ETI
Parametry techniczne: Szyna łączeniowa widełkowa 1P 100A 16mm2 (2 mod.) IZ16/1F/2/ETITEC 002921081 ETI
Parametr Wartość
Długość 37 mm
Do liczby urządzeń 2
Do urządzeń z torem N tak
Do urządzeń ze stykami pomocniczymi nie
Liczba faz 1
Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue 500 V
Przekrój 16 mm²
Rodzaj połączenia elektrycznego Widełkowe
Wielkość odstępów 6.2 mm
Z izolacją tak
Znamionowe napięcie udarowe 4 kV
Znamionowy prąd ciągły Iu 100 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Szyna łączeniowa widełkowa 1P 100A 16mm2 (2 mod.) IZ16/1F/2/ETITEC 002921081 ETI