Stycznik powietrzny CEM32.10-110V-50/60Hz 004646122 ETI
Stycznik powietrzny CEM32.10-110V-50/60Hz 004646122 ETI (004646122)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004646122
  • Kod kreskowy EAN: 7890355108512
  • Indeks/kod produktu: 128749
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik powietrzny CEM32.10-110V-50/60Hz 004646122 ETI
Parametry techniczne: Stycznik powietrzny CEM32.10-110V-50/60Hz 004646122 ETI
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk ramowy
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 15 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 110 - 110 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 110 - 110 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 60 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 32 A