Stycznik powietrzny CEM32.01-110V-50/60Hz 004646112 ETI
Stycznik powietrzny CEM32.01-110V-50/60Hz 004646112 ETI (004646112)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004646112
  • Kod kreskowy EAN: 7890355108468
  • Indeks/kod produktu: 128073
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik powietrzny CEM32.01-110V-50/60Hz 004646112 ETI
Parametry techniczne: Stycznik powietrzny CEM32.01-110V-50/60Hz 004646112 ETI
Parametr Wartość
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 1
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk ramowy
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 15 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 110 - 110 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 110 - 110 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 60 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 32 A