Stycznik powietrzny CEM9.01-110V-50/60Hz 004642112 ETI
Stycznik powietrzny CEM9.01-110V-50/60Hz 004642112 ETI (004642112)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004642112
  • Kod kreskowy EAN: 7890355108017
  • Indeks/kod produktu: 128057
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Stycznik AC
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik powietrzny CEM9.01-110V-50/60Hz 004642112 ETI
Parametry techniczne: Stycznik powietrzny CEM9.01-110V-50/60Hz 004642112 ETI
Parametr Wartość
Liczba styków głównych rozwiernych 0
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 1
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk ramowy
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 4 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 110 - 110 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 110 - 110 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 25 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 9 A