Stycznik powietrzny CEM12.10-42V-50/60Hz 004643125 ETI
Stycznik powietrzny CEM12.10-42V-50/60Hz 004643125 ETI (004643125)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004643125
  • Kod kreskowy EAN: 5904722972919
  • Indeks/kod produktu: 127969
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik powietrzny CEM12.10-42V-50/60Hz 004643125 ETI
Parametry techniczne: Stycznik powietrzny CEM12.10-42V-50/60Hz 004643125 ETI
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 5.5 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 42 - 42 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 42 - 42 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 25 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 12 A