Stycznik powietrzny CEM9.01-24V-50/60Hz 004642110 ETI
Stycznik powietrzny CEM9.01-24V-50/60Hz 004642110 ETI (004642110)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004642110
  • Kod kreskowy EAN: 7890355107980
  • Indeks/kod produktu: 127967
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Stycznik AC
10 dni
Stan magazynowy producenta
10 SZT
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik powietrzny CEM9.01-24V-50/60Hz 004642110 ETI
Parametry techniczne: Stycznik powietrzny CEM9.01-24V-50/60Hz 004642110 ETI
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk ramowy
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 4 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 - 24 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 - 24 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 25 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 9 A