Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 99,00 zł brutto
Twoja cena 95,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 885,11 zł brutto
Twoja cena 564,02 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 20,66 zł brutto
Twoja cena 13,23 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 215,25 zł brutto
Twoja cena 133,46 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 81,98 zł brutto
Twoja cena 53,50 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 589,00 zł brutto
Twoja cena 589,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 409,00 zł brutto
Twoja cena 409,00 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 218,94 zł brutto
Twoja cena 139,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,65 zł brutto
Twoja cena 58,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszykaCena: |
1,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,96 |
zł netto |
Cena: |
2,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,41 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
9868 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
7601 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Ramka 1-krotna - uniwersalna poziom i pion biały CR1/11 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 1- krotna |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy i pionowy |
| Wysokość produktu | 84mm |
| Szerokość produktu | 84mm |
| Głębokość produktu | 10.1mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 40 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787840785 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 17.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.4cm |
| Waga jedn. | 0.0161kg |
| EAN13 opak. | 5902787840785 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Ramka 1-krotna - uniwersalna poziom i pion biały CR1/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
11715,CR1_11 -
m/download/23633191/11715-cr1-11.pdf [31.99 kB]
K-S_170T_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23644505/k-s-170t-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [474.19 kB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23661569/broszura-simon10.pdf [2.85 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Ramka 1-krotna - uniwersalna poziom i pion biały CR1/11 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1890brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
73 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1261brutto |
|
39 SZT |
24h |
|
603 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5613brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
15 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2096brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
190 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1930brutto |
|
21 SZT |
24h |
|
675 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1080brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
60 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3631brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
96 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2197brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
50 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1268brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
115 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
969brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
75 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1603brutto |
|
66 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
893brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
274 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1205brutto |
|
17 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1582brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
23 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4501brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
48 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Ramka 1-krotna - uniwersalna poziom i pion biały CR1/11 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
751brutto |
|
3230 SZT |
24h |
|
3991 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4819brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
276 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
756brutto |
|
104 SZT |
24h |
|
332 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1173brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
987brutto |
|
53 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2396brutto |
|
25 SZT |
24h |
|
158 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2403brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
332 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3824brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
76 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
924brutto |
|
92 SZT |
24h |
|
474 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
753brutto |
|
3120 SZT |
24h |
|
3346 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
701brutto |
|
333 SZT |
24h |
|
243 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
881brutto |
|
66 SZT |
24h |
|
771 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135