Polecane
Cena: |
18,51 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,51 |
zł netto |
Cena: |
22,77 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,77 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rozdzielnica Naścienna Ekinoxe 1X6 Modułów IP30 Biała /5 Szt./ 001306 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9003 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | tak |
| Głębokość | 74 mm |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 47.5 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 1 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | nie |
| Listwa zaciskowa uziemienia | tak |
| Możliwość rozbudowy | nie |
| Rodzaj pokrywy | Pokrywa |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 128 mm |
| Szerokość wbudowania | 124 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 6 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 160 mm |
| Wysokość wbudowania | 156 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
F04393EN-00 -
m/download/22628203/f04393en-00.pdf [255.32 kB]
LGRP-00858-V01.01-EN -
m/download/22628204/lgrp-00858-v01-01-en.pdf [594.94 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica Naścienna Ekinoxe 1X6 Modułów IP30 Biała /5 Szt./ 001306 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135