Polecane
Cena: |
105,84 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
98,00 |
zł netto |
Cena: |
130,18 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
120,54 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rozdzielnica Wnękowa Practibox S 3x12 Z Drzwiami Przezroczystymi Do Ścian Pełnych 135373 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9003 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | tak |
| Głębokość | 103 mm |
| Głębokość wbudowania | 72 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 72 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 3 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | tak |
| Listwa zaciskowa uziemienia | tak |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Cylinder |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość | 328 mm |
| Szerokość wbudowania | 324 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | tak |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 535 mm |
| Wysokość wbudowania | 531 mm |
| Z zamkiem | tak |
Pliki do pobrania
F02633EN-03 -
m/download/22628924/f02633en-03.pdf [1.16 MB]
LGIYULKWQH -
m/download/22628926/lgiyulkwqh.pdf [1.38 MB]
LGKGBXKTFS -
m/download/22628927/lgkgbxktfs.pdf [1,019.43 kB]
LGRP-00899-V01.01-EN -
m/download/22628928/lgrp-00899-v01-01-en.pdf [624.55 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica Wnękowa Practibox S 3x12 Z Drzwiami Przezroczystymi Do Ścian Pełnych 135373 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135