Polecane
Cena: |
46,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
46,96 |
zł netto |
Cena: |
57,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
57,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Puszka Rozgałęźna N/T 110x110x50Mm Dlp Biała 030326 LEGRAND
DLPlus listwy kablowe - akcesoria do rozgałęzianiaAkcesoria do rozgałezianiaPuszka rozgałęzna 110 x 110 x 50 mm- Do listew o przekroju:- 40/60 x 16 mm- 32/40/60/75 x 20 mm- Kolor: biały
Parametry techniczne: Puszka Rozgałęźna N/T 110x110x50Mm Dlp Biała 030326 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 9003 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość | 110 mm |
| Głębokość | 50 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 110 mm |
Pliki do pobrania
F00988EN-06 -
m/download/22669016/f00988en-06.pdf [2.58 MB]
104870160_03 -
m/download/22669015/104870160-03.pdf [60.70 kB]
LGTIPDEBNC -
m/download/22669017/lgtipdebnc.pdf [38.78 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Puszka Rozgałęźna N/T 110x110x50Mm Dlp Biała 030326 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135