Polecane
Cena: |
2,95 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,95 |
zł netto |
Cena: |
3,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,63 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 OPK |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Wkręcane Kołki do montażu w izolacji KWM-80 (4szt) 22.178 OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica gwintu | 18 mm |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Długość | 80 mm |
| Formowanie gwintu | Nacinanie gwintu |
| Gatunek materiału | Inne |
| Hartowane | nie |
| Kształt główki | Sześciokątny (heksagonalny) |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rozmiar gwintu metrycznego | 20 |
| Samowiercący | tak |
| Skok gwintu | 7 mm |
| System przykręcania | Sześciokątny wewnętrzny (imbus) |
Pliki do pobrania
22.178.pdf [2022-03-04 12:11, 132.02 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135