Parametry techniczne: WEIDMULLER ZPS 2.5/1AN/QV/1 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 1, Ciemnobeżowy 1865880000 /50szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Akcesorium | tak |
| Część zamienna/zapasowa | nie |
| Rodzaj akcesorium/części | Inne |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER ZPS 2.5/1AN/QV/1 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 1, Ciemnobeżowy 1865880000 /50szt./