Polecane
Cena: |
50,18 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
50,18 |
zł netto |
Cena: |
61,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
61,72 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
15 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER W.1 Łącznik uniwersalny kompletny IP55 szary 30763505 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2793376/0/hager_30763505_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER W.1 Łącznik uniwersalny kompletny IP55 szary 30763505 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor elementu przełączającego | Szary |
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Zgodność z przepisami budowlanymi Wielkiej Brytanii, część M | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK05 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Funkcja podświetlenia | Inne |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 61.5 mm |
| Głębokość wbudowania | 0 mm |
| Kolor | Niebieski |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 0 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7011 |
| Podświetlenie | Nie |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przełącznik ogrzewania | nie |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przycisk | nie |
| Rodzaj podświetlenia | Inne |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Mocowanie śrubowe |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 76 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Układ połączeń | Łącznik schodowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 76 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
hager_30763505_karta_katalogowa.pdf [2022-04-04 13:34, 254.45 kB]
PDS_30763505_3301_pl-PL -
m/download/23420960/pds-30763505-3301-pl-pl.pdf [139.74 kB]
rohs_declaration_30763505_en-GB -
m/download/23420961/rohs-declaration-30763505-en-gb.pdf [42.15 kB]
hager_deklaracja_CE_220_WA_2024_v1_0_sig -
m/download/23420962/hager-deklaracja-ce-220-wa-2024-v1-0-sig.pdf [323.33 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER W.1 Łącznik uniwersalny kompletny IP55 szary 30763505 HAGER
Produkty powiązane z produktem BERKER W.1 Łącznik uniwersalny kompletny IP55 szary 30763505 HAGER
Osoby, które kupiły produkt BERKER W.1 Łącznik uniwersalny kompletny IP55 szary 30763505 HAGER kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135