Polecane
Cena: |
55066,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
55 066,96 |
zł netto |
Cena: |
67732,36 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
67 732,36 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Zasilacz bezprzerwowy Symmetra LX wolnostojący 8 kVA skalowalny do 16 kVA Online SYA8K16I SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czas przejścia do pełnego obciążenia | 7.31 min |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Częstotliwość wyjściowa | 50 - 60 Hz |
| Liczba gniazd wyjściowych ze stykiem ochronnym (typ F) | 0 |
| Wyjściowa moc czynna | 5600 W |
| Wyjściowa moc pozorna | 8000 VA |
| Automatyczne wyłączanie | nie |
| Bezpotencjałowy zestyk przełączający | nie |
| Ciężar | 219.55 kg |
| Głębokość | 726 mm |
| Inetrfejs USB | tak |
| Liczba faz napięcia wejściowego | 1 |
| Liczba faz napięcia wyjściowego | 1 |
| Liczba gniazd wyjściowych C13 | 0 |
| Liczba gniazd wyjściowych C19 | 0 |
| Liczba gniazd wyjściowych SCHUKO | 0 |
| Liczba portów wyjściowych typu francuskiego (typ E) | 0 |
| Liczba wyjść zaciskowych | 0 |
| Maks. zniekształcenia napięcia wyjściowego (obciążenie liniowe) | 0.05 % |
| Modułowa | nie |
| Obsługa protokołu RS-232 | nie |
| Rodzaj budowy | Wolnostojący |
| Rodzaj napięcia | AC |
| SNMP | nie |
| Sprawność całkowita | 90 % |
| Sprawność w trybie ECO | 90 % |
| Szerokość | 483 mm |
| Technologia USV | Online |
| Wyjściowy współczynnik mocy | 0.7 |
| Wysokość | 937 mm |
| Zakres napięcia wejściowego | 230 - 230 V |
| Zakres napięcia wyjściowego | 230 - 230 V |
| Zarządzanie przez sieć | nie |
| Złącze wejściowe | Inne |
Pliki do pobrania
SYA8K16I_document -
m/download/17951264/sya8k16i-document.pdf [102.65 kB]
ASTE-6Z8LR4_R6_PL -
m/download/17852607/aste-6z8lr4-r6-pl.pdf [510.86 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22012502/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
EU_DoC_992-0072_SY Series_20220113 -
m/download/17852606/eu-doc-992-0072-sy-series-20220113.pdf [98.93 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Zasilacz bezprzerwowy Symmetra LX wolnostojący 8 kVA skalowalny do 16 kVA Online SYA8K16I SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135