Zelio Control Przekaźnik kontroli napięcia 194 528V AC 5A 1C/O+1C/O RM35UB330 SCHNEIDER
Zelio Control Przekaźnik kontroli napięcia 194 528V AC 5A 1C/O+1C/O RM35UB330 SCHNEIDER (RM35UB330)
Do ulubionych
Opis produktu: Zelio Control Przekaźnik kontroli napięcia 194 528V AC 5A 1C/O+1C/O RM35UB330 SCHNEIDER
    Modułowy trójfazowy przekaźnik jest idealny do kontrolowania wartości elektrycznych i zmian prądu w przemysłowych i budowlanych panelach kontrolnych. Znajduje szerokie zastosowanie w aplikacjach automatyki przemysłowej takich jak podnoszenie, pakowanie, przemysł tekstylny, woda. Jego budowa jest jedną z najsmuklejszych na rynku (35mm szerokości) pozwalając na elastyczny i prosty montaż w szynie DIN, tak jak dowolne 3-biegunowe urządzenie DIN. Oferuje także funkcję pamięci, zintegrowaną diodę LED statusu, zamykaną pokrywę, proste i precyzyjne ustawienia
Parametry techniczne: Zelio Control Przekaźnik kontroli napięcia 194 528V AC 5A 1C/O+1C/O RM35UB330 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Detekcja zaniku fazy tak
Zakres pomiarowy napięcia 220 - 480 V
Funkcja kontroli nadnapięciowej tak
Funkcja kontroli podnapięciowej tak
Głębokość 72 mm
Kontrola asymetrii faz nie
Kontrola kolejności faz nie
Liczba styków przełącznych 2
Liczba styków rozwiernych 0
Liczba styków zwiernych 0
Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy podaniu zasilania 0.65 s
Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy zaniku zasilania 30 s
Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy zaniku zasilania 0.3 s
Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Szerokość 35 mm
Wysokość 90 mm
Z odłączalnymi zaciskami nie
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 220 - 480 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 220 - 480 V
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Zelio Control Przekaźnik kontroli napięcia 194 528V AC 5A 1C/O+1C/O RM35UB330 SCHNEIDER