Polecane
Cena: |
169,18 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
169,18 |
zł netto |
Cena: |
208,09 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
208,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Spacial Poziome profile adaptacyjne do SM 600mm NSYSMHR6 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość profilu szyny | 24.5 mm |
| Długość | 600 mm |
| Liczba jednostek U | 12 |
| Materiał | Stal |
| Model | 19 cali (482,6 mm) |
| Sposób montażu | Mocowanie śrubowe |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
Pliki do pobrania
NSYSMHR6_document -
m/download/17934555/nsysmhr6-document.pdf [88.07 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22008876/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP110923EN -
m/download/17819258/envpep110923en.pdf [600.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Poziome profile adaptacyjne do SM 600mm NSYSMHR6 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135