Polecane
Cena: |
162,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
162,37 |
zł netto |
Cena: |
199,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
199,72 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Spacial Profile rackowe 19; do SF SM 42U 2000mm NSYRCK42 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 45 mm |
| Kolor | Stal szlachetna |
| Maks. obciążenie/ładowność | 400 kg |
| Materiał | Metal |
| Model | Rama montażowa 19 cali (482,6 mm) |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Wysokość montażowa w szafie | 2000 mm |
Pliki do pobrania
NSYRCK42_document -
m/download/17949427/nsyrck42-document.pdf [72.20 kB]
7313070001 -
m/download/17853157/7313070001.pdf [428.74 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22008295/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP110923EN -
m/download/17853156/envpep110923en.pdf [600.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Profile rackowe 19; do SF SM 42U 2000mm NSYRCK42 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135