Polecane
Cena: |
2686,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 686,54 |
zł netto |
Cena: |
3304,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 304,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rama Szafy 42U 600x1000 446820 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Numer RAL | 9005 |
| Głębokość | 1000 mm |
| Kolor | Czarny |
| Liczba drzwi | 0 |
| Liczba jednostek U | 4 |
| Maks. obciążenie/ładowność | 1500 kg |
| Materiał | Stal |
| Model | Ze ścianami stałymi |
| Płaszczyzna montażowa | Przód i tył |
| Rodzaj szyny profilowanej | Brak |
| Rodzaj wentylacji | Pasywny |
| Rozkładane | tak |
| Rozstaw | 19 cali (482,6 mm) |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 600 mm |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 1967 EU570448 |
| Z cokołem | nie |
| Z drzwiami przednimi | nie |
| Z drzwiami przeszklonymi | nie |
| Z drzwiami tylnymi | nie |
| Z pionowym systemem prowadzenia kabli | nie |
| Z pokrywą dachową | tak |
| Z uziemieniem | tak |
| Zamek drzwi przednich | Brak |
| Zamek drzwi tylnych | Brak |
| Ze ścianami bocznymi | nie |
Pliki do pobrania
Dane_techniczne_F03351EN-00 -
m/download/22638634/dane-techniczne-f03351en-00.pdf [8.02 MB]
F03351EN-00 -
m/download/22638635/f03351en-00.pdf [2.50 MB]
LGRP-01457-V01.01-EN -
m/download/22638637/lgrp-01457-v01-01-en.pdf [1,017.81 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rama Szafy 42U 600x1000 446820 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135