Polecane
Cena: |
23,04 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
23,04 |
zł netto |
Cena: |
28,34 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
28,34 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: ODGAŁĘŹNIKI HERMETYCZNE Odgałęźnik instalacyjny kolor ONH-4B5 OSPEL
Przedmiot wykonany z dobrej jakości materiałów, produkowany przez firmę OSPEL.
Parametry techniczne: ODGAŁĘŹNIKI HERMETYCZNE Odgałęźnik instalacyjny kolor ONH-4B5 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 9003 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość | 115 mm |
| Głębokość | 46 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 115 mm |
Pliki do pobrania
pl -
m/download/23675957/pl.pdf [57.64 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co ODGAŁĘŹNIKI HERMETYCZNE Odgałęźnik instalacyjny kolor ONH-4B5 OSPEL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135