Polecane
Cena: |
8,99 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,99 |
zł netto |
Cena: |
11,06 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
39 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Berker Q.1/Q.3/Q.7 Płytka czołowa do gniazda antenowego 2- i 3-wyj. biały aksamit 12036089 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2785359/0/hager_12036089_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Berker Q.1/Q.3/Q.7 Płytka czołowa do gniazda antenowego 2- i 3-wyj. biały aksamit 12036089 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Połączenia izolowane | nie |
| Z odciążeniem naprężeń | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do liczby gniazd/złączy | 2 |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 8.9 mm |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Plakietka centralna |
| Kostka łączeniowa | nie |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 0 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Oznaczenie/etykieta | Bez oznaczenia |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 58.5 mm |
| Uchwyt transportowy | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 58.5 mm |
| Z gniazdami/złączami | nie |
| Z nadrukiem | nie |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
| Z podświetleniem | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Zastosowanie | Inne |
Pliki do pobrania
hager_12036089_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 22:48, 252.17 kB]
PDS_12036089_3301_pl-PL -
m/download/23390359/pds-12036089-3301-pl-pl.pdf [92.05 kB]
rohs_declaration_12036089_en-GB -
m/download/23390360/rohs-declaration-12036089-en-gb.pdf [42.17 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_332_WA_2022_V1_0 -
m/download/23390361/hager-deklaracja-ce-332-wa-2022-v1-0.pdf [268.79 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Berker Q.1/Q.3/Q.7 Płytka czołowa do gniazda antenowego 2- i 3-wyj. biały aksamit 12036089 HAGER
Osoby, które kupiły produkt Berker Q.1/Q.3/Q.7 Płytka czołowa do gniazda antenowego 2- i 3-wyj. biały aksamit 12036089 HAGER kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135