Polecane
Cena: |
14,14 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,14 |
zł netto |
Cena: |
17,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Złączka szynowa gwintowa AL, C ZGG1x1,5-50n niebieski SIMET
Kolor: niebieski, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 20, Podatek: 23, Nap. znamionowe: 690V, Prąd znamionowy (A): 160A, Przekrój znamionowy (drut): we:1xAl/Cu 1,5...50mm² ,wy:1xAl/Cu 1,5...50mm², Szerokość (mm): 17, Wysokość (mm): 43, Długość (mm): 50,
Parametry techniczne: Złączka szynowa gwintowa AL, C ZGG1x1,5-50n niebieski SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Długość | 50 |
| Kolor | Niebieski |
| kolor | niebieski |
| Liczba poziomów | 1 |
| napięcie znamionowe | 690V |
| Pozycja połączenia | Z boku / boczny |
| prąd znamionowy | 160A |
| przekrój znamionowy | we:1x50 ,wy:1x50 |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN 35 mm |
| szerokość | 17 |
| Szerokość / rozmiar rastra [mm] | 43 |
| wysokość | 43 |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu [mm] | 50 milimetr |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Złączka szynowa gwintowa AL, C ZGG1x1,5-50n niebieski SIMET
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135