Polecane
Cena: |
10,57 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,57 |
zł netto |
Cena: |
13,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: PESZEL RURA GIĘTKA KARBOWANA 55/46 PVC/UV/25M/750N (25MB) 05.169
Rury giętkie, karbowane RKLGV, RKSGV z PVC modyfikowanego stabilizatorem UV przeznaczone są do zabezpieczania instalacji elektrycznych w budownictwie oraz przemyśle przed czynnikami mechanicznymi, wilgocią, temperaturą i promieniowaniem UV. Mają zastosowanie w miejscach o podwyższonym zagrożeniu pożarowym (strychy, poddasza) oraz w instalacjach prowadzonych na zewnątrz obiektów z uwagi na zastosowany stabilizator UV chroniący produkt przed szkodliwym promieniowaniem UV dla klimatu umiarkowanego. Najczęstsze zastosowanie produktu: przemysł elektro-energetyczny do ochrony przewodów i kabli w instalacjach zewnętrznych np. przyłącza energetyczne.
Parametry techniczne: PESZEL RURA GIĘTKA KARBOWANA 55/46 PVC/UV/25M/750N (25MB) 05.169
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Certyfikat Lloyd's Register TA | nie |
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Bezhalogenowe | nie |
| Certyfikat CSA | nie |
| Certyfikat DIN EN 61386-23 | nie |
| Certyfikat Lloyd’s Register TA | nie |
| Certyfikat LUL/british standard | nie |
| Certyfikat NF F 16-101 | nie |
| Certyfikat UR | nie |
| Certyfikat UTAC | nie |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiał osłony | Bez osłony |
| Odporność na promieniowanie UV | tak |
| Ognioodporność zgodnie z UL94 | HB |
| Olejoodporność | tak |
| Podatność na zginanie | Elastyczny/giętki |
| Powłoka wewnętrzna poślizgowa | nie |
| Rozmiar nominalny w calach | Inne |
| Rozprzestrzeniające płomień | tak |
| Średnica nominalna | 55 mm |
| Średnica wewnętrzna | 46 mm |
| Średnica zewnętrzna | 55 mm |
| Wytrzymałość na ściskanie | 750 N |
| Z pilotem | nie |
| Z rozcięciem wzdłużnym | nie |
| Zakres temperatury pracy | -25 - 60 °C |
| Zamykane (dwuczęściowe) | nie |
Pliki do pobrania
005_6 - Peszle PVC UV 320N i 750N - Karta produktu -
m/download/16622570/005-6-peszle-pvc-uv-320n-i-750n-karta-produktu.pdf [310.60 kB]
5,6 - PESZLE PVC UV 320N i 750N - Deklaracja PL -
m/download/21310897/5-6-peszle-pvc-uv-320n-i-750n-deklaracja-pl.pdf [477.76 kB] Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135