Polecane
Cena: |
2,09 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,32 |
zł netto |
Cena: |
2,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,62 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: rura karb20/14,5mm,sam.rozc.cz.100m G.6152R PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Certyfikat Lloyd's Register TA | nie |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 320 N |
| Stopień ochrony (IP) | IP00 |
| Bezhalogenowe | nie |
| Certyfikat CSA | nie |
| Certyfikat DIN EN 61386-23 | tak |
| Certyfikat Lloyd’s Register TA | nie |
| Certyfikat LUL/british standard | nie |
| Certyfikat NF F 16-101 | nie |
| Certyfikat UR | nie |
| Certyfikat UTAC | nie |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiał osłony | Bez osłony |
| Montaż natynkowy | nie |
| Montaż podtynkowy | nie |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Ognioodporność zgodnie z UL94 | Inne |
| Olejoodporność | nie |
| Podatność na zginanie | Elastyczny/giętki |
| Powłoka wewnętrzna poślizgowa | nie |
| Rozmiar nominalny w calach | Inne |
| Rozprzestrzeniające płomień | nie |
| Średnica nominalna | 14.5 mm |
| Średnica wewnętrzna | 14.5 mm |
| Średnica zewnętrzna | 20 mm |
| Wytrzymałość na ściskanie | 320 N |
| Z pilotem | nie |
| Z rozcięciem wzdłużnym | tak |
| Zakres temperatury pracy | -25 - 60 °C |
| Zamykane (dwuczęściowe) | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135