Polecane
Cena: |
689,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
662,85 |
zł netto |
Cena: |
847,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
815,30 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: univers N Podzespół rozstaw 60mm 3-pol. 8xNH00 listwowe 600x500mm odpływ góra UE42B8N HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2782977/0/hager_UE42B8N_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: univers N Podzespół rozstaw 60mm 3-pol. 8xNH00 listwowe 600x500mm odpływ góra UE42B8N HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 125 mm |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba podstaw bezpiecznikowych NH | 0 |
| Liczba rozłączników bezpiecznikowych NH | 9 |
| Prąd znamionowy | 630 A |
| Rozmiar | NH00 |
| Sposób montażu | Płyta montażowa |
| Szerokość | 500 mm |
| Wysokość | 600 mm |
| Z pokrywą | tak |
Pliki do pobrania
hager_ue42b8n_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 14:31, 244.66 kB]
PDS_UE42B8N_3301_pl-PL -
m/download/23348822/pds-ue42b8n-3301-pl-pl.pdf [269.56 kB]
6LE000077B -
m/download/23348823/6le000077b.pdf [3.02 MB]
6LE000077A -
m/download/23348824/6le000077a.pdf [2.30 MB]
rohs_declaration_UE42B8N_en-GB -
m/download/23348825/rohs-declaration-ue42b8n-en-gb.pdf [42.12 kB]
DECLARATION_25_3303_11_25 -
m/download/23348826/declaration-25-3303-11-25.pdf [716.02 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co univers N Podzespół rozstaw 60mm 3-pol. 8xNH00 listwowe 600x500mm odpływ góra UE42B8N HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135