Wkładka bezp. nożowa NH000 wsk.podw. uchwyt nieiz. gG 32A 500VAC LNH0032M HAGER
Wkładka bezp. nożowa NH000 wsk.podw. uchwyt nieiz. gG 32A 500VAC LNH0032M HAGER (LNH0032M)
10 dni
Stan magazynowy producenta
81 SZT
14 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Wkładka bezp. nożowa NH000 wsk.podw. uchwyt nieiz. gG 32A 500VAC LNH0032M HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2782642/0/hager_LNH0032M_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Wkładka bezp. nożowa NH000 wsk.podw. uchwyt nieiz. gG 32A 500VAC LNH0032M HAGER
Parametr Wartość
Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 gG
Znamionowa zdolność łączeniowa AC 120 kA
Znamionowa zdolność łączeniowa DC 80 kA
Charakterystyka gG (ochrona okablowania/urządzeń)
Metalowe izolowane zaczepy (IMGL) nie
Napięcie znamionowe AC 500 V
Prąd znamionowy 32 A
Rodzaj budowy bezpiecznika zgodnie z IEC 60269 NH000
Rodzaj napięcia AC
Rodzaj wskaźnika zadziałania Wskaźnik kombinowany (podwójny)
Strata mocy przy prądzie znamionowym 3.1 W
Znamionowa zdolność łączeniowa 120 kA
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Wkładka bezp. nożowa NH000 wsk.podw. uchwyt nieiz. gG 32A 500VAC LNH0032M HAGER