Polecane
Cena: |
16,13 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,48 |
zł netto |
Cena: |
19,84 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,04 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zacisk przelotowy 2xfaza 1xPE 4mm2 KXA04I6 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2782462/0/hager_KXA04I6_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Zacisk przelotowy 2xfaza 1xPE 4mm2 KXA04I6 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 6 mm |
| Kolor podstawowy | Szary |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Prąd znamionowy In | 26 A |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 90 mm |
| Wysokość | 51.5 mm |
Pliki do pobrania
hager_kxa04i6_karta_katalogowa.pdf [2022-03-31 18:38, 215.94 kB]
PDS_KXA04I6_3301_pl-PL -
m/download/23372503/pds-kxa04i6-3301-pl-pl.pdf [62.26 kB]
rohs_declaration_KXA04I6_en-GB -
m/download/23372504/rohs-declaration-kxa04i6-en-gb.pdf [42.28 kB]
DECLARATION_22_3521_11_22 -
m/download/23372505/declaration-22-3521-11-22.pdf [265.19 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Zacisk przelotowy 2xfaza 1xPE 4mm2 KXA04I6 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135