Polecane
Cena: |
545,23 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
523,95 |
zł netto |
Cena: |
670,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
644,46 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: univers Cokół W100mm G400mm IIkl 1600mm FZ906SD HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2779665/0/hager_FZ906SD_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: univers Cokół W100mm G400mm IIkl 1600mm FZ906SD HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do instalacji zewnętrznej | nie |
| Do montażu na zewnątrz | nie |
| Do napowietrzania/odpowietrzania | nie |
| Do organizatora kabli | tak |
| Głębokość | 400 mm |
| Kolor | Szary |
| Maks. obciążenie/ładowność | 600 kg |
| Model | Element pośredni cokołu |
| Numer RAL (zbliżony) | 7035 |
| Szerokość | 1600 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 1610 mm |
| Wysokość | 100 mm |
Pliki do pobrania
hager_fz906sd_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 22:03, 209.75 kB]
PDS_FZ906SD_3301_pl-PL -
m/download/23352450/pds-fz906sd-3301-pl-pl.pdf [57.43 kB]
rohs_declaration_FZ906SD_en-GB -
m/download/23352451/rohs-declaration-fz906sd-en-gb.pdf [42.08 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co univers Cokół W100mm G400mm IIkl 1600mm FZ906SD HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135