Polecane
Cena: |
138,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
134,14 |
zł netto |
Cena: |
170,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
164,99 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Canalis KB kaseta zasilająca 3L+N+PE 25A KBA25ABG4W SCHNEIDER
Canalis — kaseta zasilająca dla KBA — 25A — lewa — biały. rodzina produktów: Canalis - typ produktu: zasilacz - materiał: aluminium - kompatybilność produktu: KBA - miejsce montażu: LEFT. Zalety: - System modułowy i gotowy na rozbudowę, Szybki i prosty mo
Parametry techniczne: Canalis KB kaseta zasilająca 3L+N+PE 25A KBA25ABG4W SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd znamionowy dla AC 50 Hz | 25 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Numer RAL | 9003 |
| Długość | 273 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba biegunów | 5 |
| Model | Pojedynczy |
| Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz | 230 - 400 V |
| Położenie zasilania | Na końcu |
| Szerokość | 57 mm |
| Wysokość | 57 mm |
Pliki do pobrania
KBA25ABG4W_document -
m/download/17924750/kba25abg4w-document.pdf [68.28 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22000126/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP061101EN -
m/download/17791757/envpep061101en.pdf [325.32 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Canalis KB kaseta zasilająca 3L+N+PE 25A KBA25ABG4W SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135