Polecane
Cena: |
243,90 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
236,46 |
zł netto |
Cena: |
300,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
290,85 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Obudowa (pusta) TeSys LG wystający niebieski przycisk R / przełącznik DE1DS2A13 SCHNEIDER
Obudowa do rozruszników DOL TeSys LE, z przełącznikiem i przyciskiem. rodzina produktów: TeSys - opis skrócony: DE1D - typ produktu: obudowa - materiał: poliwęglan - składanie urządzenia: stycznik zamawiane osobno, termiczny przekaźnik przeciążeniowy zama
Parametry techniczne: Obudowa (pusta) TeSys LG wystający niebieski przycisk R / przełącznik DE1DS2A13 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Do wyłączania awaryjnego | nie |
| Głębokość | 170 mm |
| Model | Montaż powierzchniowy |
| Szerokość | 103 mm |
| Wysokość | 201 mm |
| Z pokrywą transparentną | nie |
Pliki do pobrania
DE1DS2A13_document -
m/download/17931324/de1ds2a13-document.pdf [96.43 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21997849/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
Internal PEP ENVPEP2107010_V1 -
m/download/17815601/internal-pep-envpep2107010-v1.pdf [360.12 kB]
EoLI_ENVEOLI2107010_V1 -
m/download/17815602/eoli-enveoli2107010-v1.pdf [260.96 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Obudowa (pusta) TeSys LG wystający niebieski przycisk R / przełącznik DE1DS2A13 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135