Polecane
Cena: |
565,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
565,96 |
zł netto |
Cena: |
696,13 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
696,13 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Argus czujnik ruchu Standard natynkowy 230V 10A biały zewnętrzny 360 CCT56P008 SCHNEIDER
ARGUS standard zewnętrzny 360°, karton. rodzina produktów: standardowy czujnik ruchu ARGUS - opóźnienie: 5 s...20 min - kąt wykrywania poziomy: 0...360 ° - odcień koloru: biały - sposób pakowania: karton - stopień ochrony IP: IP55.
Parametry techniczne: Argus czujnik ruchu Standard natynkowy 230V 10A biały zewnętrzny 360 CCT56P008 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czułość progowa jasności | 5 - 2000 lx |
| Kąt detekcji w poziomie | 0 - 360 ° |
| Maksymalny czas załączenia | 20 min |
| Maksymalny prąd załączania | 10 A |
| Maksymalny zasięg boczny | 12 m |
| Maksymalny zasięg na wprost | 12 m |
| Minimalny czas załączenia | 5 s |
| Minimalny prąd załączania | 0 A |
| Optymalna wysokość montażowa | 2.5 m |
| Średnica pola detekcji na powierzchni | 7.4 m |
| Z funkcją alarmu | nie |
| Zakres regulacji kąta położenia czujnika w pionie | -90 - 90 ° |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do montażu sufitowego | nie |
| Do montażu ściennego | tak |
| Do obciążeń pojemnościowych | nie |
| Do transmisji bezprzewodowej | nie |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Funkcja uczenia wartości progowej natężenia światła | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 76 mm |
| Kąt skanowania | 360 ° |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Maksymalna moc łączeniowa | 1000 W |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Czujnik ruchu |
| Model antybakteryjny | nie |
| Możliwość łączenia w sieć | nie |
| Nadzór klatek schodowych | nie |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Opóźnienie wyłączania | 1200 s |
| Opóźnienie załączania | 0 s |
| Przełącznik mostkujący | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Regulacja stałego poziomu oświetlenia | nie |
| Regulowana wartość nastawy czułości | nie |
| Regulowana wartość progowa natężenia światła | tak |
| Rodzaj czujnika | Podczerwień pasywna |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Sterowanie HVAC | nie |
| Sterowanie zdalne | nie |
| Strefa dla zwierząt | nie |
| Szerokość | 142.5 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wejście modułów dodatkowych | nie |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wymuszone wyłączenie | nie |
| Wymuszone załączenie | nie |
| Wysokość | 88 mm |
| Z elementem sygnalizacyjnym | nie |
| Z interfejsem DALI | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zabezpieczenie przed skradaniem | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
| Zakres temperatury | -15 - 40 °C |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
Pliki do pobrania
CCT56P008_document -
m/download/17946829/cct56p008-document.pdf [71.23 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21997812/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
1002317-1 -
m/download/17853902/1002317-1.pdf [345.19 kB]
ENVPEP110502EN_V3 -
m/download/17853900/envpep110502en-v3.pdf [483.47 kB]
ENVEOLI110502EN_V3 -
m/download/17853901/enveoli110502en-v3.pdf [601.89 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Argus czujnik ruchu Standard natynkowy 230V 10A biały zewnętrzny 360 CCT56P008 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135