Polecane
Cena: |
669,26 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
669,26 |
zł netto |
Cena: |
823,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
823,19 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zasilacz bezprzerwowy Back UPS wolnostojący 500VA Offline z wyjściami C13 BK500EI SCHNEIDER
Produkt ten jest częścią serii Back-UPS. BK550EI posiada łącznie 6 gniazd zasilania, z których 3 z podtrzymaniem bateryjnym UPS i 3 tylko przeciwprzepięciowe. Jego czas pracy przy obciążeniu 100W wynosi 24 minuty 20 sekund. Zapewnia ochronę linii danych z analogową linią telefoniczną RJ45 dla telefonu lub faksu lub modemu lub DSL. Jego wymiary to 16,5 x 9,1 x 28,4 cm i 6,32 kg. BK550EI zapewnia ochronę systemów biurowych i ich cennych danych przed niebezpiecznymi przepięciami, skokami i przerwami w dostawie prądu.
Parametry techniczne: Zasilacz bezprzerwowy Back UPS wolnostojący 500VA Offline z wyjściami C13 BK500EI SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czas przejścia do pełnego obciążenia | 3.4 min |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Częstotliwość wyjściowa | 50 - 50 Hz |
| Liczba gniazd wyjściowych ze stykiem ochronnym (typ F) | 0 |
| Wyjściowa moc czynna | 300 W |
| Wyjściowa moc pozorna | 500 VA |
| Automatyczne wyłączanie | nie |
| Bezpotencjałowy zestyk przełączający | nie |
| Ciężar | 6.27 kg |
| Głębokość | 284 mm |
| Inetrfejs USB | tak |
| Liczba faz napięcia wejściowego | 1 |
| Liczba faz napięcia wyjściowego | 1 |
| Liczba gniazd wyjściowych C13 | 4 |
| Liczba gniazd wyjściowych C19 | 0 |
| Liczba gniazd wyjściowych SCHUKO | 0 |
| Liczba portów wyjściowych typu francuskiego (typ E) | 0 |
| Liczba wyjść zaciskowych | 0 |
| Maks. zniekształcenia napięcia wyjściowego (obciążenie liniowe) | 0 % |
| Modułowa | nie |
| Obsługa protokołu RS-232 | nie |
| Rodzaj budowy | Wolnostojący |
| Rodzaj napięcia | AC |
| SNMP | nie |
| Sprawność całkowita | 0 % |
| Sprawność w trybie ECO | 0 % |
| Szerokość | 91 mm |
| Technologia USV | Offline |
| Wyjściowy współczynnik mocy | 0.6 |
| Wysokość | 165 mm |
| Zakres napięcia wejściowego | 230 - 230 V |
| Zakres napięcia wyjściowego | 230 - 230 V |
| Zarządzanie przez sieć | nie |
| Złącze wejściowe | C14 |
Pliki do pobrania
download -
m/download/17852871/download.zip [874.38 kB]
download -
m/download/17852872/download.zip [529.39 kB]
download -
m/download/17852873/download.zip [349.13 kB]
BK500EI_document -
m/download/17951083/bk500ei-document.pdf [91.69 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21994197/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
CLII-9BLHVF_R1_EN -
m/download/17852870/clii-9blhvf-r1-en.pdf [200.00 kB]
EU DoC 992-0066A 8232022 -
m/download/17852869/eu-doc-992-0066a-8232022.pdf [644.41 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Zasilacz bezprzerwowy Back UPS wolnostojący 500VA Offline z wyjściami C13 BK500EI SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135