Wyłącznik nadprądowy Acti9 C60H DC 1P C1A A9N61501 SCHNEIDER
Wyłącznik nadprądowy Acti9 C60H DC 1P C1A A9N61501 SCHNEIDER (A9N61501)
Do ulubionych
Opis produktu: Wyłącznik nadprądowy Acti9 C60H DC 1P C1A A9N61501 SCHNEIDER
Wyłącznik nadprądowy, C60H, 1p, 1A, charakterystyka C. aplikacja wyłącznika: rozdział - rodzina produktów: C60 - typ produktu: wyłącznik miniaturowy - opis skrócony: C60H-DC - rodzaj sieci: DC - technologia wyzwalacza: termomagnetyczny - zdolność wyłączan
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy Acti9 C60H DC 1P C1A A9N61501 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 1
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 6 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Charakterystyka wyzwalania C
Głębokość wbudowania 44 mm
Jednocześnie rozłączany biegun N nie
Kategoria przepięcia 4
Liczba biegunów (całkowita) 1
Montaż podtynkowy nie
Możliwość dodatkowego wyposażenia tak
Napięcie znamionowe 220 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 500 V
Prąd znamionowy 1 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1 - 25 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1 - 16 mm²
Rodzaj napięcia DC
Stopień zanieczyszczenia 3
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 70 °C