Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P C10A KMBN6-C10/1 32568 KANLUX
Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P C10A KMBN6-C10/1 32568 KANLUX (32568)
10 dni
Stan magazynowy producenta
500 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P C10A KMBN6-C10/1 32568 KANLUX
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 1
Stopień ochrony (IP) IP20
Charakterystyka wyzwalania C
Klasa ograniczenia energii 3
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 10 A
Rodzaj napięcia AC
Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
Temperatura otoczenia w warunkach pracy 5 - 40 °C
Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz