Polecane
Cena: |
589,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
589,00 |
zł netto |
Cena: |
724,47 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
724,47 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik kontroli napięcia Acti9 iRCU A9E21182 SCHNEIDER
Przekaźnik kontrolny iRCU napięciowy — 8A — 230 V 50/60 Hz — 1 OZ. zastosowanie przekaźnika: przekaźnik do sterowania napięciem - rodzina produktów: iRCU - opis skrócony: iRCU - zestaw styków sygnałowych: 1 Z/O. Zalety: .. Zastosowanie: ..
Parametry techniczne: Przekaźnik kontroli napięcia Acti9 iRCU A9E21182 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opóźnienie wyzwalania | 10000 ms |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Częstotliwość znamionowa | 50 - 60 Hz |
| Maksymalna moc łączeniowa | 1600 VA |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Wskazany zakres pomiarowy | Inne |
| Wysokość wbudowania | 87.5 mm |
Pliki do pobrania
A9E21182_document -
m/download/17944201/a9e21182-document.pdf [88.01 kB]
S1A8847501-02 -
m/download/17847151/s1a8847501-02.pdf [302.27 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21991916/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik kontroli napięcia Acti9 iRCU A9E21182 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135