Polecane
Cena: |
81,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
81,33 |
zł netto |
Cena: |
100,04 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
100,04 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przycisk podwójny (z samopowrotem) Acti9 iPB-20-11-2-G/R 20A 1Z/1R szary/czerwony A9E18034 SCHNEIDER
Podwójny przycisk zielony/czerwony iPB 1 NO – 1 NZ. Zakres: Acti 9 - rodzina produktów: iPB - typ produktu: przycisk - opis skrócony: iPB. Zalety: Efektywność na która zasługujesz
Parametry techniczne: Przycisk podwójny (z samopowrotem) Acti9 iPB-20-11-2-G/R 20A 1Z/1R szary/czerwony A9E18034 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie przełączania | 250 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość wbudowania | 50 mm |
| Kolor klosza | Czerwono-zielony |
| Kolor przycisku | Szary |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 1 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Prąd przełączania | 20 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
Pliki do pobrania
A9E18034_document -
m/download/17942850/a9e18034-document.pdf [74.81 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21991889/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UK_SW_Acti9_iPB_FD16041502B-UK -
m/download/17846235/uk-sw-acti9-ipb-fd16041502b-uk.pdf [371.19 kB]
ENVPEP110301EN -
m/download/17846234/envpep110301en.pdf [424.01 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Przycisk podwójny (z samopowrotem) Acti9 iPB-20-11-2-G/R 20A 1Z/1R szary/czerwony A9E18034 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135