Polecane
Cena: |
194,24 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
194,24 |
zł netto |
Cena: |
238,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
238,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przełącznik Acti9 iCMB 2 styki przełączne I-O-II A9E15120 SCHNEIDER
Łącznik dwubiegunowy iCMB 10A 10A, dwubiegunowy, U 415 V CA. rodzina produktów: Acti 9 - typ produktu: przełącznik wybierakowy - zastosowanie łącznika: elektryczny obwód sterujący - opis skrócony: iCMB - typ styków i kompozycja: 2 Z/O.
Parametry techniczne: Przełącznik Acti9 iCMB 2 styki przełączne I-O-II A9E15120 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Forced segregation (according to DIN VDE 0113) | tak |
| Wymuszona separacja zgodnie z DIN VDE 0113 | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Funkcja przełączająca | Przełącznik sterujący |
| Głębokość wbudowania | 75 mm |
| Kolor klosza | Biały |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba styków przełącznych | 2 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Minimalne napięcie znamionowe | 415 V |
| Nadruk/symbol | Inne |
| Napięcie znamionowe | 415 V |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
Pliki do pobrania
A9E15120_document -
m/download/17942825/a9e15120-document.pdf [98.91 kB]
S1A8848501-01 -
m/download/17846246/s1a8848501-01.pdf [191.08 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21991872/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Przełącznik Acti9 iCMB 2 styki przełączne I-O-II A9E15120 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135