Polecane
Cena: |
1020,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 020,96 |
zł netto |
Cena: |
1255,78 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 255,78 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Urządzenie do sterowania oświetleniem Acti9 REFLEX iC60H TI24 B25A 3P A9C64325 SCHNEIDER
Wyłącznik zintegrowany sterujący Reflex iC60H Ti24 25A, 3p, char. B. aplikacja wyłącznika: obdów sterowania, obwód ochronny - rodzina produktów: Reflex iC60 - opis skrócony: Reflex iC60H - typ produktu: zintegrowany wyłącznik sterujący - liczba biegunów:
Parametry techniczne: Urządzenie do sterowania oświetleniem Acti9 REFLEX iC60H TI24 B25A 3P A9C64325 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Construction size (according to DIN 43880) | 3 |
| Napięcie znamionowe urządzenia pomocniczego | 230 V |
| Wielkość konstrukcyjna zgodnie z DIN 43880 | 3 |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 | 15 kA |
| Znamionowy prąd łączeniowy urządzenia pomocniczego | 1 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | B |
| Dodatkowe wyposażenie fabryczne | Napęd zdalny |
| Głębokość wbudowania | 44.5 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Kategoria przepięcia | 4 |
| Klasa ograniczenia energii | 0 |
| Liczba biegunów | 3 |
| Napięcie znamionowe | 415 V |
| Prąd znamionowy | 25 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj napięcia sterowania urządzenia pomocniczego | AC |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 5.5 |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Znamionowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 | 15 kA |
Pliki do pobrania
A9C64325_document -
m/download/17939582/a9c64325-document.pdf [121.29 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21991655/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
EU declaration of conformity - Reflex iC60NH - FD16032929A -
m/download/17837332/eu-declaration-of-conformity-reflex-ic60nh-fd16032929a.pdf [293.81 kB]
ENVPEP110722EN -
m/download/17837330/envpep110722en.pdf [459.87 kB]
ENVEOLI1107022EN -
m/download/17837331/enveoli1107022en.pdf [409.79 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Urządzenie do sterowania oświetleniem Acti9 REFLEX iC60H TI24 B25A 3P A9C64325 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135