Polecane
Cena: |
675,12 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
613,22 |
zł netto |
Cena: |
830,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
754,26 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
36 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: AFDD detektor iskrzeń z członem nadprądowym 1P+N 6kA C 16A
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wielkość konstrukcyjna zgodnie z DIN 43880 | 1 |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 60898 | 6 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | C |
| Dodatkowe wyposażenie fabryczne | Wyzwalacz przeciwłukowy (AFDD) |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | tak |
| Kategoria przepięcia | 3 |
| Klasa ograniczenia energii | 3 |
| Liczba biegunów | 2 |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
Pliki do pobrania
PDS_ARC966D_3301_pl-PL -
m/download/23399074/pds-arc966d-3301-pl-pl.pdf [113.07 kB]
ID1_ARCXXXD_6LE002227AE -
m/download/23399075/id1-arcxxxd-6le002227ae.pdf [775.85 kB]
rohs_declaration_ARC966D_en-GB -
m/download/23399076/rohs-declaration-arc966d-en-gb.pdf [42.14 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_324_DE_2023_V1_0 -
m/download/23399077/hager-deklaracja-ce-324-de-2023-v1-0.pdf [185.62 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co AFDD detektor iskrzeń z członem nadprądowym 1P+N 6kA C 16A
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135