Urządzenie do sterowania oświetleniem Acti9 REFLEX iC60N TI24 C10A 3P A9C62310 SCHNEIDER
Urządzenie do sterowania oświetleniem Acti9 REFLEX iC60N TI24 C10A 3P A9C62310 SCHNEIDER (A9C62310)
Do ulubionych
Wyłącznik zintegrowany sterujący Reflex iC60N Ti24 10A, 3p, char. C. aplikacja wyłącznika: obdów sterowania, obwód ochronny - rodzina produktów: Reflex iC60 - opis skrócony: Reflex iC60N - typ produktu: zintegrowany wyłącznik sterujący - liczba biegunów:
Parametr Wartość
Construction size (according to DIN 43880) 3
Napięcie znamionowe urządzenia pomocniczego 230 V
Wielkość konstrukcyjna zgodnie z DIN 43880 3
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 10 kA
Znamionowy prąd łączeniowy urządzenia pomocniczego 1 A
Stopień ochrony (IP) IP20
Charakterystyka wyzwalania C
Dodatkowe wyposażenie fabryczne Napęd zdalny
Głębokość wbudowania 44.5 mm
Jednocześnie rozłączany biegun N nie
Kategoria przepięcia 4
Klasa ograniczenia energii 0
Liczba biegunów 3
Napięcie znamionowe 415 V
Prąd znamionowy 10 A
Rodzaj napięcia AC
Rodzaj napięcia sterowania urządzenia pomocniczego AC
Stopień zanieczyszczenia 3
Szerokość wyrażona liczbą modułów 5.5
Zakres częstotliwości 50 - 60 Hz