Polecane
Cena: |
264,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
245,69 |
zł netto |
Cena: |
325,71 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
302,20 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Soliroc Ramka Pojdwójna 077852 LEGRAND
Ramki Ramka podwójna:- wymiary 110 x 181 mm - montaż poziomy lub pionowy - do wyposażenia w uchwyt 2 x 080251/61/69
Parametry techniczne: Soliroc Ramka Pojdwójna 077852 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Odporność udarowa | IK10 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość | 13.5 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Szary |
| Liczba jednostek | 2 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 2 |
| Liczba łączników | 2 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 4 |
| Materiał | Metal |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Mocowanie śrubowe |
| Szerokość | 181 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 110 mm |
| Wysokość wbudowania | 0 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
F00862EN-06 -
m/download/22598781/f00862en-06.pdf [688.87 kB]
LE01029AD -
m/download/22598782/le01029ad.pdf [1.42 MB]
LGFTNQSBNF -
m/download/22598783/lgftnqsbnf.pdf [688.71 kB]
LGGVWVIPTY -
m/download/22598784/lggvwvipty.pdf [488.02 kB]
LGHAUBFTLY -
m/download/22598785/lghaubftly.pdf [392.75 kB]
LGRQQPPYBP -
m/download/22598786/lgrqqppybp.pdf [420.18 kB]
LGVGBYZXGF -
m/download/22598787/lgvgbyzxgf.pdf [519.78 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Soliroc Ramka Pojdwójna 077852 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135