Stycznik powietrzny CEM32.10-500V-50/60Hz 004646126 ETI
Stycznik powietrzny CEM32.10-500V-50/60Hz 004646126 ETI (004646126)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004646126
  • Kod kreskowy EAN: 7891327260085
  • Indeks/kod produktu: 859681
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik powietrzny CEM32.10-500V-50/60Hz 004646126 ETI
Parametry techniczne: Stycznik powietrzny CEM32.10-500V-50/60Hz 004646126 ETI
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk ramowy
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 15 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 500 - 500 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 500 - 500 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 60 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 32 A