Stycznik silnikowy miniaturowy CEC07.10-42V-50/60HZ 004641051 ETI
Stycznik silnikowy miniaturowy CEC07.10-42V-50/60HZ 004641051 ETI (004641051)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004641051
  • Kod kreskowy EAN: 7890355551943
  • Indeks/kod produktu: 859456
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik silnikowy miniaturowy CEC07.10-42V-50/60HZ 004641051 ETI
Parametry techniczne: Stycznik silnikowy miniaturowy CEC07.10-42V-50/60HZ 004641051 ETI
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 3 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 42 - 42 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 42 - 42 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 18 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 7.5 A