Szyna łączeniowa sztyftowa 3P 63A 10mm2 (12 mod.) IZS10/3F/12 (0,21) 002921102 ETI
Szyna łączeniowa sztyftowa 3P 63A 10mm2 (12 mod.) IZS10/3F/12 (0,21) 002921102 ETI (002921102)
10 dni
Stan magazynowy producenta
30 SZT
Do ulubionych
Opis produktu: Szyna łączeniowa sztyftowa 3P 63A 10mm2 (12 mod.) IZS10/3F/12 (0,21) 002921102 ETI
Parametry techniczne: Szyna łączeniowa sztyftowa 3P 63A 10mm2 (12 mod.) IZS10/3F/12 (0,21) 002921102 ETI
Parametr Wartość
Długość 210 mm
Liczba faz 3
Przekrój 10 mm²
Rodzaj połączenia elektrycznego Pin/sztyft
Wielkość odstępów 17.8 mm
Z izolacją tak
Znamionowy prąd ciągły Iu 63 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Szyna łączeniowa sztyftowa 3P 63A 10mm2 (12 mod.) IZS10/3F/12 (0,21) 002921102 ETI