Szyna łączeniowa sztyftowa 1P 63A 10mm2 (12 mod.) IZS10/1F/12 (0,21) 002921100 ETI
Szyna łączeniowa sztyftowa 1P 63A 10mm2 (12 mod.) IZS10/1F/12 (0,21) 002921100 ETI (002921100)
10 dni
Stan magazynowy producenta
399 SZT
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Szyna łączeniowa sztyftowa 1P 63A 10mm2 (12 mod.) IZS10/1F/12 (0,21) 002921100 ETI
Parametry techniczne: Szyna łączeniowa sztyftowa 1P 63A 10mm2 (12 mod.) IZS10/1F/12 (0,21) 002921100 ETI
Parametr Wartość
Długość 210 mm
Liczba faz 1
Przekrój 10 mm²
Rodzaj połączenia elektrycznego Pin/sztyft
Wielkość odstępów 17.8 mm
Z izolacją tak
Znamionowy prąd ciągły Iu 63 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Szyna łączeniowa sztyftowa 1P 63A 10mm2 (12 mod.) IZS10/1F/12 (0,21) 002921100 ETI