Polecane
Cena: |
105,82 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
105,82 |
zł netto |
Cena: |
130,16 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
130,16 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LAMP 18W LAMPA SERWISOWA R37RC-03020000100 ERGOM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Połączenie elektryczne z systemem złączy | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 685 mm |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Szary |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał | Inne |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | nie |
| Oprawka | Inne |
| Rodzaj osprzętu | Nie wymagany |
| Szerokość | 117 mm |
| Z wyłącznikiem | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | nie |
| Źródło światła | Inne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
Produkty z tej samej kategorii co LAMP 18W LAMPA SERWISOWA R37RC-03020000100 ERGOM
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135