Polecane
Cena: |
15,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,11 |
zł netto |
Cena: |
18,59 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,59 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
78 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 100 Rama montażowa 4-krotna !Montaż do puszki tylko na wkręty 10000940-039 KONTAKT
| Seria | Simon 100 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Rama montażowa 4-krotna |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Montaż do puszki na wkręty |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | metal |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Wysokość produktu | 80mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053138618 |
| Wys. opak. jedn. | 7.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 8.8cm |
| Dł. opak. jedn. | 30cm |
| Waga jedn. | 0kg |
| EAN13 opak. | 8421053138618 |
| Dedykowany do: | mechanizmów Simon 100 |
| dł. | 293mm |
Pliki do pobrania
UES0100 -
m/download/18152846/ues0100.pdf [1.49 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 100 Rama montażowa 4-krotna !Montaż do puszki tylko na wkręty 10000940-039 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135