Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 98,17 zł brutto
Twoja cena 64,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 23,36 zł brutto
Twoja cena 19,93 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 423,00 zł brutto
Twoja cena 423,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 107,75 zł brutto
Twoja cena 73,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 104,55 zł brutto
Twoja cena 75,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 91,33 zł brutto
Twoja cena 62,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 851,16 zł brutto
Twoja cena 544,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 360,39 zł brutto
Twoja cena 240,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszykaCena: |
24,38 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,23 |
zł netto |
Cena: |
29,99 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
29,80 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
43 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
38 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Łącznik schodowy podwójny bez piktogramu 10A 250V zaciski śrubowe czarny CW6/2.01/X/49 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik schodowy podwójny, bez piktogramu |
| Kolor | czarny mat |
| RAL (zbliżony) | RAL 9005 |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 10AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę pod klawisze i uszczelkę ramki |
| Podświetlenie | opcjonalne, niedołączone |
| Klasa ETIM | EC001590 Łącznik instalacyjny |
| Nadruk/Piktogram | bez nadruku |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 77mm |
| Szerokość produktu | 77mm |
| Głębokość produktu | 42mm |
| Głębokość wbudowania | 26mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 2 |
| Układ połączeń | Łącznik schodowy (bistabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8431715001563 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.7cm |
| Waga jedn. | 0.0621kg |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Nazwa prod. | puszka montażowa do oprawy JR1 |
| Uzasil. | 230V |
| Klasa ochronności | I |
Parametry techniczne: Simon 10 Łącznik schodowy podwójny bez piktogramu 10A 250V zaciski śrubowe czarny CW6/2.01/X/49 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Głębokość wbudowania | 26 mm |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób działania | Inne |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Układ połączeń | Łącznik schodowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
Pliki do pobrania
10065,CW6_2.01_X_49 -
m/download/23897118/10065-cw6-2-01-x-49.pdf [50.19 kB]
K-S_265F_2024_PL_EN_CZ_SK laczniki_S10 NR -
m/download/23930547/k-s-265f-2024-pl-en-cz-sk-laczniki-s10-nr.pdf [3.38 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23930548/broszura-simon10.pdf [2.85 MB]
Instrukcja podlaczenia lacznik podwojny schowody -
m/download/23930549/instrukcja-podlaczenia-lacznik-podwojny-schowody.pdf [24.37 kB]
SIMON 10 schemat elektryczny 2 -
m/download/23930550/simon-10-schemat-elektryczny-2.dwg [129.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Łącznik schodowy podwójny bez piktogramu 10A 250V zaciski śrubowe czarny CW6/2.01/X/49 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5613brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
19 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
970brutto |
|
41 SZT |
24h |
|
51 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1024brutto |
|
33 SZT |
24h |
|
81 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2329brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9756brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
98 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
689brutto |
|
708 SZT |
24h |
|
1779 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1296brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
237 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1150brutto |
|
100 SZT |
24h |
|
1385 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6462brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
120 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
384brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
78 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1571brutto |
|
240 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2128brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
130 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1709brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
81 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
848brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
562 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1160brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
600 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Łącznik schodowy podwójny bez piktogramu 10A 250V zaciski śrubowe czarny CW6/2.01/X/49 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
389brutto |
|
54 SZT |
24h |
|
1100 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
940brutto |
|
332 SZT |
24h |
|
456 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1440brutto |
|
81 SZT |
24h |
|
96 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
671brutto |
|
69 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
770brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
195 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2055brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
60 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1166brutto |
|
36 SZT |
24h |
|
290 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1348brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
441 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2032brutto |
|
67 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1625brutto |
|
237 SZT |
24h |
|
469 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1609brutto |
|
41 SZT |
24h |
|
923 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1256brutto |
|
102 SZT |
24h |
|
211 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1389brutto |
|
740 SZT |
24h |
|
2601 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
622brutto |
|
815 SZT |
24h |
|
998 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1410brutto |
|
5 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135