Polecane
Cena: |
50,92 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
43,32 |
zł netto |
Cena: |
62,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
53,28 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
13 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
34 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Gniazdo antenowe końcowe RTV-DATA-SAT 1x wejście: 5÷2400 MHz czarny CADSATF.01/49 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo antenowe RTV-DATA-SAT |
| Kolor | czarny mat |
| RAL (zbliżony) | RAL 9005 |
| Typ produktu | moduł |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | wtyk |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000439 Gniazdo antenowe |
| Nadruk/Piktogram | RTV-DATA-SAT |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 77mm |
| Szerokość produktu | 77mm |
| Głębokość produktu | 41mm |
| Głębokość wbudowania | 29mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.6cm |
| Waga jedn. | 0.10344kg |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Model | gniazdo końcowe |
| Zakres częstotliwości | 5-2400Hz |
| Pokrywa gniazda | tak |
| Liczba wyjść | 3 |
| Tłumienie przyłączeniowe dla 860 MHz | 1.5dB |
Parametry techniczne: Simon 10 Gniazdo antenowe końcowe RTV-DATA-SAT 1x wejście: 5÷2400 MHz czarny CADSATF.01/49 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Liczba gniazd | 3 |
| Model | Gniazdo końcowe |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Tłumienie wejściowe dla 860 MHz | 1.5 dB |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Zakres częstotliwości | 5 - 2400 MHz |
Pliki do pobrania
2945,CADSATF.01_49 -
m/download/23884624/2945-cadsatf-01-49.pdf [54.99 kB]
K-S_266I_2026_PL_EN_CZ_SK Antenna NR -
m/download/23921190/k-s-266i-2026-pl-en-cz-sk-antenna-nr.pdf [532.57 kB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23921191/broszura-simon10.pdf [2.85 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Gniazdo antenowe końcowe RTV-DATA-SAT 1x wejście: 5÷2400 MHz czarny CADSATF.01/49 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135