Polecane
Cena: |
69,31 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
69,31 |
zł netto |
Cena: |
85,25 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
85,25 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Oprawa TRUSYS FLEX CHAIN KIT LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Akcesorium | tak |
| Część zamienna/zapasowa | nie |
| Długość | 90 mm |
| Kolor | Srebro |
| Materiał | Stal |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj akcesorium/części | Zestaw montażowy |
| Szerokość | 28 mm |
| Wysokość | 10 mm |
Pliki do pobrania
asset-13076911 -
m/download/23063292/asset-13076911.pdf [3.95 MB]
asset-13076912 -
m/download/23063293/asset-13076912.pdf [4.10 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa TRUSYS FLEX CHAIN KIT LEDVANCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135